محافظ دیوار یا والگارد

محافظ دیوار ، وال گارد (Wall Guard) یا همان ضربه گیر دیواری، نوعی حفاظ به حساب می آید که برای جلوگیری از آسیب در اثر برخورد با تجهیزات بیمارستانی بر روی دیوار نصب می شود.

این تجهیزات باید در ارتفاع معینی از کف نصب شوند. در نتیجه جلوگیری از آسیب به دیوارها یکی از مزایای اصلی نصب ضربه گیرهای دیواری در بیمارستان ها به شمار می رود.

تنوع محصولات محافظ دیوار یا والگارد :

– محافظ دیوار

– ضربه گیر دیوار

– محافظ دیوار لاستیکی

محافظ دیوار ضربه گیر دیوار محافظ دیوار لاستیکی

ویژگی های ضربه گیر یا محافظ دیوار

ویژگی های متفاوتی را می توانیم برای انواع ضربه گیر بیان کنیم. از جمله آنها تفاوت در نوع تولید این کالا می باشد به طوری که انواع مختلفی از آن با کارایی های منحصر به فردی طراحی شده ، یا اینکه دارای ضخامت های متفاوتی می باشند که چند میلیمتر با یکدیگر فرق دارند. دیگر اینکه این محصول از رنگ های متفاوتی برخوردار می باشد که حسن سلیقه تولیدکنندگان را به رخ می کشد. رنگ های اصلی آن در شش رنگ کرم، طوسی، سفید، زرد، سبز و آبی و دارای ۲۶ رنگ دیگر که کارخانه می تواند با توجه به سلیقه مشتری هر کدام را تولید و ارسال کند.

یکی از مهمترین مواردی که قابل ذکر، اینکه ضدعفونی در این ضربه گیر دیوار بسیار آسان می باشد. به دلیل اینکه این کالا خود آنتی باکتریال است و بعد از ۲۴ ساعت عاری از هر نوع میکروب و ویروسی خواهد بود. اما می توان با هر نوع ماده شوینده قوی این محافظ دیوار را شست و ضد عفونی کرد. بحث دیگری که اهمیت خیلی زیادی دارد اینکه این محافظ قدرت زیادی در دفع ضربات دارد. به این صورت که اگر ضربه ای با وزن ۳۰۰ تا ۳۵۰ با سرعتی بالغ بر سه کیلومتر بر آن وارد شود نیز خم نمی شود و تو رفتگی در آن ایجاد نمی گردد.

رنگ ثابتی دارد و در برابر اشعه uv نیز مقاومت دارد. در فضاهای بیرون ساختمان نیز شرایط نصب آن وجود دارد. در نهایت می توانیم به زیبایی ساختمان یا بنا نیز اشاره کنیم. این محصول بدون خط خوردگی و ثبات رنگ است. سطح صاف و بدون بافت محافظ دیوار نیز زیبایی را بیشتر به رخ می کشد.

ضربه گیر دیوار و پشت تخت بیمار یا والگارد